Balik karnawałowy w Moszczance

Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich Moszczanka – Skrzebowa  zorganizowały balik karnawałowy dla najmłodszych mieszkańców obu sołectw. W sumie zaproszenie przyjęło ponad 50 dzieci.

MOSZCZANKA1

Dzieci zjawiły się w świetlicy wraz ze swoimi rodzicami, przebrane za bajkowe postaci. Nad wszystkim czuwał DJ Klaun i jego pomocnica Wróżka. Muzyka porwała do tańca wszystkich bez względu na wiek. Były także konkursy, słodycze i owoce, czyli to co dzieci lubią najbardziej.

Do wspólnej zabawy włączył się także Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak, Wiceprzewodniczący Rady Gminy i Miasta Raszków Karol Marszał, radna powiatowa Katarzyna Spiżak oraz ksiądz proboszcz parafii w Skrzebowej Rafał Kryś.

Największą atrakcją była wizyta Mikołajów, którzy rozdali dzieciom słodkie upominki. Strażacy z OSP Moszczanka przynieśli balony napełnione helem. Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom i darczyńcom za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.          (jw)

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie