Burmistrz na półmetku

Siedemnaście spotkań z mieszkańcami ma za sobą burmistrz Marian Janicki. Podczas nich podsumowywał dwa lata urzędowania oraz informował o swoich planach na drugą część kadencji. 

 07_polmetek

Spotkaniem z mieszkańcami Odolanowa – Górki zakończył się cykl spotkań burmistrza gminy i miasta Odolanów Mariana Janickiego z okazji mijających dwóch lat urzędowania. Spotkania informacyjno-podsumowujące odbywały się we wszystkie środy i niedziele stycznia. W sumie odbyło się ich 17.

Burmistrz Marian Janicki przedstawił dokonania ostatnich dwóch lat. Szczególnie wyczerpująco opisywał prace i realizację zadań w tej miejscowości, w której akurat odbywało się dane spotkanie. Oprócz przedstawienia zrealizowanych „twardych” inwestycji, burmistrz opowiedział również o współpracy z organizacjami, zatrudnianiu pracowników w ramach prac interwencyjnych czy młodych ludzi na staż w urzędzie. Nie zabrakło również informacji na temat zadań, które są zaplanowane na kolejne dwa lata.

Spotkania cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie