Cenna pomoc dla „stalówki”

Do grona sponsorów koszykarzy trzecioligowej ostrowskiej Stali dołączyła firma  Enea – producent, dystrybutor i sprzedawca energii elektrycznej. Ma to pomóc w osiągnięciu ambitnego u, którym jest awans do I ligi na przypadające za dwa lata 70-lecie klubu.

stalowka sponsor

– To duży sukces pozyskać takiego sponsora i jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że nasz projekt „od trzeciej ligi do pierwszej ligi na 70 lecie klubu” mógł wystartować między innymi dzięki wsparciu tej firmy powiedziała nam Krystiana Drozd – prezes KS Stal.

W sezonie 2015/2016 Klub Sportowy Stal wystartował w rozgrywkach trzeciej ligi. Drużyna  prowadzona przez Mikołaja Czaję,  złożona z wychowanków ostrowskiej Stali wzmocniona została doświadczonym Łukaszem Olejnikiem.

Stal zgłosiła również swój akces do pierwszego etapu  Pucharu Polski. Pierwszy mecz eliminacyjny odbędzie się 11 listopada 2015 roku o godz 17.30 w Pleszewie. Jeśli awansujemy dalej to  mamy nadzieję, że przyjedzie do nas  zespół z wyższej ligi i będziemy mieli okazję pokazać się naszym  kibicom w starciu  z drużyną wyżej notowaną – poinformował nas Mikołaj Czaja.

Od początku sezonu Stal rozegrała już mecze z drużynami z Konina oraz derby z KS Kosz Pleszew. Bilans 3:0 daje Stalówce pozycję lidera w  trzecioligowej tabeli.  (jw)

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie