Decydująca faza plebiscytu

Padły pierwsze rozstrzygnięcia w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Południowej Wielkopolski w 2015 roku. Jego organizatorami są: „Gazeta Ostrowska” oraz Telewizja Kablowa „ProArt”. Kibice wybrali już swoich faworytów.

DSC08822

Dokładnie 5 stycznia zakończył się pierwszy etap plebiscytu. Tego dnia komisja konkursowa podliczyła wszystkie punkty na nadesłanych kuponach. – Mieliśmy bardzo dużo liczenia. Kuponów było mnóstwo. Po podliczeniu punktów wybranych zostało dziesięciu najlepszych sportowców i po trzech najlepszych działaczy i trenerów. Teraz przed nami drugi etap plebiscytu – mówi Grzegorz Glubiak z „Gazety Ostrowskiej”.

Ponownie konkurs ma dwuetapowy przebieg. Jednak tym razem w gronie nominowanych znalazło się znacznie więcej działaczy, trenerów oraz sportowców. – Chcieliśmy w ten sposób spełnić oczekiwania kibiców sportowych. Każdy będzie miał większy wybór, gdyż grono sportowców, działaczy i trenerów jest naprawdę szerokie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszyscy będą zadowoleni z tego wyboru – mówi dziennikarz telewizji „ProArt” Bartosz Karasiński.

Do 5 stycznia trwał pierwszy etap. Drugi etap konkursu będzie trwał do 29 stycznia. Do tego dnia będą przyjmowane kupony.

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi na XVI Balu Sportowca oraz na XXII Balu Centry Ostrów, które odbędą się 29 stycznia 2016  roku w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II. Organizatorzy, działacze ostrowskiej Centry, jak co roku przygotowują wiele atrakcji w trakcie tego balu.

 

Nominacje w plebiscycie otrzymali:

Działacze:

Paweł Matuszewski –prezes BM Slam Stal

Grzegorz Mus – wiceprezes Centry Ostrów Wlkp.

Marek Śliwiński – prezes KPR Ostrovia

 

Trenerzy:

Zoran Sretenovic – BM Slam Stal

Mikołaj Czaja – Stal Ostrów Wlkp.

Krzysztof Przybylski – KPR Ostrovia

 

Sportowcy:

Tomasz Ochońko – BM Slam Stal

Curtis Millage – BM Slam Stal

Edyta Mielczarek – TS Ostrovia

Michał Wachowski – siatkówka – Salos Ostrów

Ewa Rosiak – KS Stal – lekkoatletyka

Jakub Puławski – szybownik – Aeroklub Ostrów

Mariusz Kuśmierczyk – KPR Ostrovia

Monika Jasnowska – TS Ostrovia

Mateusz Szczepaniak – ŻKS Ostrovia

Joanna Kondoł – KARATE KUŹMA TEAM – karate

 

 

Kupony w gazecie

Kupony, poprzez które można głosować, drukowane są w „Gazecie Ostrowskiej”. Po ich wypełnieniu należy je dostarczyć do redakcji lub wysłać pod adresem: „Gazeta Ostrowska”, ul. Kolejowa 5, 63–400 Ostrów Wlkp. Na głosujących czeka atrakcyjna nagroda, która rozlosowana zostanie na zakończenie sportowego plebiscytu. Zapraszamy do wypełniania i przysyłania kuponów.

 

Jak głosować?

Sportowiec, umieszczony na pierwszym miejscu na kuponie, otrzymuje 10 punktów. Pozostali mniej – w zależności od miejsca. Podobnie punkty otrzymują trenerzy i działacze – punktacja zaczyna się od 3 punktów. Na kuponie nie trzeba skreślać wszystkich kandydatów. Wszystko zależy od głosującego. Na wypełniających kupony czeka atrakcyjna nagroda, która wylosowana zostanie po zakończeniu plebiscytu.

 

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie