Dzień babci i dziadka w Grudzielcu

„Kocham Babcię i Dziadka” – pod takim hasłem 23 stycznia 2014 roku w Szkole Filialnej w Grudzielcu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

GRUDZIELEC 1

Na zaproszenie dzieci i ich nauczycieli oraz Rady Rodziców, Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń Wiejskich w Grudzielcu tłumnie przybyli dziadkowie i seniorzy. Na tę uroczystość przybyli także przedstawiciele lokalnego samorządu: Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak, Przewodniczący Rady Gminy i Miasta Raszków Andrzej Matyba, radna gminna Sylwia Ciężka – Matuszczak oraz radna powiatowa Katarzyna Spiżak.

Najpierw wystąpił dla wszystkich zespół składający się z trzech muzyków, którzy na instrumentach dętych wykonali dla gości kolędy i pastorałki. Następnie dzieci zaprezentowały gościom Jasełka oraz krótki program artystyczny przygotowany pod opieką wychowawczyń. Za swój występ mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami.

Po części artystycznej dzieci wręczyły babciom i dziadkom oraz seniorom kwiatki. Babciom i Dziadkom bardzo się podobało. Specjalnie dla gości Rada Rodziców i KGW przygotowały także słodki poczęstunek. (jw)

 

 

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie