Dziś wybory uzupełniające

W Ostrowie Wielkopolskim trwają dziś, w niedziele 29 marca, drugie już wybory uzupełniające. Do urn idą mieszkańcy okręgu wyborczego nr 11, gdzie spośród czworga kandydatów zostanie wybrany radny, który obejmie mandat zwolniony przez obecnego posła Przemysława Krysztofiaka.

Wybory_tekst_1

O mandat po Przemysławie Krysztofiaku powalczy czworo kandydatów. Pierwszą z nich jest Joanna Sieradzka (Platforma Ostrowska). To niesłusznie zwolniona z pracy – jak uważa sąd – z powodów politycznych, pracownica Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego. Jej konkurentem będzie Marian Kocik (Razem dla Osiedla), były członek zarządu powiatu ostrowskiego z ramienia lewicy. Trzecim kandydatem jest Dariusz Grzybkowski (Prawi i Gospodarni) – osoba związana z Księgarnią Niezależną i Klubem Gazety Polskiej. Do rady kandyduje też Elżbieta Grocholska (Przyjazny Ostrów), pracująca w służbie zdrowia.

Mieszkańcy głosować będą w dwóch lokalach wyborczych – w OZC i w Przedszkolu nr 15.

OKRĘG WYBORCZY NR 11

Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S. A., ul. Wysocka 57

Kazimierza Frąszczaka, Ignacego Jana Paderewskiego nr 1-23 (nieparzyste) i nr 2-14 (parzyste), marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 81 (nieparzyste do końca), Strzelecka od nr 91 (nieparzyste do końca) i od nr 114 (parzyste do końca), Wysocka od nr 41 (obie strony do końca).

Przedszkole Nr 15, ul. Szkolna 26

Komuny Paryskiej nr 1-14 (obie strony), Szkolna od nr 13 (obie strony do końca).

 

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie