Enea Akademia Sportu – udane zawody lekkoatletyczne dla dzieci

Klub Sportowy Stal przygotował ciekawą ofertę dla dzieci – 14 lipca o godzinie 10:30 na stadionie Stali w Ostrowie przy ul. Kusocińskiego odbyły się zawody lekkoatletyczne dla dzieci ze szkol podstawowych, przedszkolaków oraz gimnazjalistów w ramach projektu Enea Akademia Sportu 

IMG_20160915_153636126 LA3

W zawodach wzięli udział wszyscy chętni z miasta i powiatu ostrowskiego, a także dzieci przebywające w tym rejonie na wakacjach. Wystarczyło tylko przyjść 14 lipca na stadion i zgłosić swój udział. Najlepsze dziewczynki i chłopcy otrzymały upominki i puchary. Atrakcją zawodów była możliwość spotkania z Ewą Rosiak – wicemistrzynią Polski w skoku w dal.

Ewa opowiedziała o swojej karierze, odpowiadała na zadane przez was pytania, pokazała jak skacze się w dal.  Każdy z uczestników  mógł wystartować w następujących konkurencjach: 60 m., 300 m., 600 m. (dziewczynki), 1000 m. (chłopcy), skok w dal, skok wzwyż, piłeczka palantowa.

Frekwencja dopisała i zapewne takie zawody KS Stal na stałe wpisze do kalendarza imprez.

Przeczytaj również

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie