Giełda samochodowa przy Witosa – za darmo !

To może być strzał w dziesiątkę. Od 11 marca, na terenie targowiska przy ul. Witosa, spółka Targowiska Miejskie S.A. organizować będzie giełdę samochodową. Korzystanie z niej będzie bezpłatne. 

 

Witosa

Foto: Tu można będzie stawiać samochody do sprzedaży, albo przynajmniej je pooglądać. Fot: UM Ostrów

 

 Pomysł spółki skierowany jest do mieszkańców, którzy chcą sprzedać lub kupić samochód, a dzięki nowej giełdzie, nie będą musiały jeździć do innych miast.

– Rynek samochodów używanych jest dość rozwinięty, ale w każdym miejscu są pobierane jakiegoś typu opłaty. Nasza oferta jest skierowana głównie do mieszkańców okolicy, którzy nie chcą ponosić tego typu opłat, a przy okazji zaoszczędzą czas na dojazdy oraz koszty zużycia paliwa – mówi Ewa Psztyr, prezes spółki Targowiska Miejskie.

Spółka dysponuje odpowiednim potencjałem, który chce przy okazji otwarcia giełdy samochodowej wykorzystać. Do targowiska przy ul. Witosa, gdzie będzie mieścić się giełda, jest dogodny dojazd, znajduje się zaplecze sanitarne oraz duży, monitorowany i utwardzony plac, na którym bez problemu można parkować pojazdy i prezentować je pod sprzedaż. Można będzie także przed zakupem testować samochody bezpośrednio na placu. Co ważne, przy targowisku znajduje się parking dla osób, które przyjadą na giełdę oglądać samochody.

Giełda będzie czynna w każdą niedzielę miesiąca w od 7.00 do 14.00.

– Zapraszamy wszystkich do nieodpłatnego korzystania z giełdy w każdą niedzielę na terenie parkingów położonych bezpośrednio wzdłuż ogrodzenia przy ul. Witosa, usytuowanych przed pawilonami handlowymi – podsumowuje Ewa Psztyr. (jw)

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie