Głosujemy dalej

Padły pierwsze rozstrzygnięcia w Plebiscycie „Na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Południowej Wielkopolski w 2014 Roku”. Tym samym wiadomo już, kto znalazł się gronie osób, które 7 lutego pojawią się na uroczystej gali. Obecnie trwa głosowanie w drugim etapie.

 

 

SONY DSC

Jak już pisaliśmy w ostatnim numerze, dokładnie 18 stycznia zakończył się pierwszy etap plebiscytu. Tego dnia komisja konkursowa podliczyła wszystkie punkty na nadesłanych kuponach. Tradycyjnie już komisja miała sporo pracy, tym bardziej, że ponownie do redakcji napłynęło mnóstwo kuponów. Po ich podliczeniu wybrano 10  najpopularniejszych sportowców i 3 działaczy oraz trenerów. Obecnie trwa drugi etap plebiscytu.

Warto przypomnieć, że ponownie konkurs miał dwuetapowy przebieg. Jednak tym razem w gronie nominowanych znalazło się znacznie więcej działaczy, trenerów oraz sportowców.   Drugi etap konkursu będzie trwał do 5 lutego. Do tego dnia będą przyjmowane kupony.

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi na XV Balu Sportowca oraz na XXI Balu Centry Ostrów, które odbędą się 7 lutego 2015 roku w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II. Organizatorzy, działacze ostrowskiej Centry, jak co roku przygotowują wiele atrakcji w trakcie tego balu.

 

 

 

Nominacje w plebiscycie otrzymali:

 

 

Działacze:

Mariusz Kwiecień  – TP Ostrovia 1909

Mirosław Wodniczak  – ŻKS Ostrovia

Dariusz Rozum – Towarzystwo Atletyczne Rozum

 

Trenerzy:

Piotr Konstanciak  – TP Ostrovia 1909

Mariusz Nowak  – Salos Ostrów

Witold Rojek – KPR Ostrovia

Sportowcy:

Sebastian Zieliński – OKM Ostrów

Błażej Kortylewski – Salos Ostrów

Aron Rozum – TA Rozum – sumo

Michał Kucharski –  Centra Ostrów

Michał Giecz   – TP Ostrovia 1909

Arkadiusz Galewski – KPR Ostrovia

Magdalena Parysek – TS Ostrovia

Nicklas Porsing  – ŻKS Ostrovia

Miłosz Fluder – CENTER-Team Odolanów  – kick-boxing

Piotr Kuźma  – UKS  Hitotsu Ostrzeszów  –  karate

 

 

 

 

Kupony w gazecie

Kupony, poprzez które można głosować, drukowane są w „Gazecie Ostrowskiej”. Po ich wypełnieniu należy je dostarczyć do redakcji lub wysłać pod adresem: „Gazeta Ostrowska”, ul. Kolejowa 5, 63–400 Ostrów Wlkp. Zapraszamy do wypełniania i przysyłania kuponów.

 

Jak głosować?

Sportowiec, umieszczony na pierwszym miejscu na kuponie, otrzymuje 10 punktów. Pozostali mniej – w zależności od miejsca. Podobnie punkty otrzymują trenerzy i działacze – punktacja zaczyna się od 3 punktów. Na kuponie nie trzeba skreślać wszystkich kandydatów. Wszystko zależy od głosującego. Na wypełniających kupony czeka atrakcyjna nagroda, która wylosowana zostanie po zakończeniu plebiscytu.

 

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie