Holdikom oświadcza w sprawie OZC

Prezes Zarządu Holdikom SA Dariusz Kowalski i Wiceprezes Zarządu Holdikom SA Wojciech Czarnecki wydali oświadczenie w którym wyrażaj ubolewanie z powodu wykorzystywania sytuacji w spółce OZC jako oręża do walki politycznej w wyborach samorządowych”.  Publikujemy treść oświadczenia. 

 

Holdikom

W związku z wydanymi oświadczeniami przez posła Andrzeja Derę w dniu 25.11.2014 r. , Przewodniczącego Rady Nadzorczej OZC SA Romana Cegielnego w dniu 26.11.2014 oraz Prezesa Zarządu OZC SA Krzysztofa Stagraczyńskiego w dniu 24.11.2014, Zarząd Holdikom SA pragnie wyrazić swoje ubolewanie w aspekcie medialnych doniesień dotyczących Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego SA, które stały się w ostatnich dniach orężem walki politycznej w wyborach samorządowych na Urząd Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

Szczególnie pragniemy przeprosić przedstawicieli mniejszościowego udziałowca – GDF SUEZ Energy Services International, który prezentuje swoją postawą wysokie standardy ładu korporacyjnego i daleki jest od oceny zdarzeń, które niewątpliwie kształtują opinię publiczną i budują tylko negatywny wizerunek nadzoru właścicielskiego. Cieszymy się, że wspólnie stoimy na stanowisku, że zaistniała sytuacja winna być rozwiązana w duchu poszanowania prawa, a zwłaszcza kodeksu spółek handlowych, a nie na konferencjach prasowych.

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie