I Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Ekonomicznych, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski oraz Agencja Wydawniczo-Reklamowa NASZ RYNEK  zapraszają do wzięcia udziału w I Regionalnych Targach Biznesu i Przedsiębiorczości, które odbędą się w dniu 28 marca 2014 roku w godzinach od 11 do 16, na terenie szkoły. Patronat medialny sprawują: Gazeta Ostrowska, Telewizja PROART, wlkp24.info.

targi bilboard 

Celem Targów jest zapoznanie potencjalnych klientów z szeroką ofertą asortymentową wystawców, promocja sprzedawanych produktów i towarów oraz reklama firm lokalnego biznesu. Ponadto poprzez wizualne prezentacje sprzedawanych produktów, degustacje i możliwość zakupu towarów Targi będą doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych oraz promocji przedsiębiorstwa w regionie.

Na Targach zapowiedzieli swoją wizytę: Andrzej Arendalski – Prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Janusz Steinhoff – Przewodniczący Rady Krajowej Izby Gospodarczej oraz Bożena Lublińska-Kasprzak – Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Podczas Targów odbędzie się debata nt.: „Determinanty i kierunki rozwoju Ostrowa Wielkopolskiego i Powiatu Ostrowskiego” z udziałem: Posła do Parlamentu Europejskiego Andrzeja Grzyba , Wicemarszałka Mateusza Klemenskiego, Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego, Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosława Urbaniaka  oraz uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim.

Przewidziany jest również program szkoleniowy w ramach organizowanych Targów. Wszystkie zainteresowane osoby, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym, mogą wziąć udział w warsztatach. Odbędą się warsztaty z obsługi kas fiskalnych, obsługi programów pakietu Insert (Rachmistrz, Subiekt, Płatnik, Gratyfikant), tworzenie ankiety badania satysfakcji klienta, zarządzanie jakością, prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy oraz warsztaty dla młodzieży Small Biznes. Będzie można również uzyskać porady indywidualne z zakresu podatków, ubezpieczeń społecznych, wniosków o dotacje, doradztwa zawodowego.

Organizatorzy przewidują również ciekawy program towarzyszący dla zwiedzających Targi: pokaz  „Biurowy  dress code”  oraz konkursy, podczas, których będzie można wygrać nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców.

Zapraszamy do udziału i zwiedzania stoisk wystawców podczas I Regionalnych Targów Biznesu i Przedsiębiorczości wszystkie zainteresowane osoby.

Kontakt: targibiznesu@wp.pl

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie