Już grają

Pierwsze sparingi mają na swoim koncie w tym roku piłkarze Ostrovii i Centry. W niedzielę Ostrovia pokonała Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:1, a Centra również 3:1 Polonię Kępno.

 

IMG_6744

Punktualnie o godzinie 11.00 zawodnicy Centry zmierzyli się z Polonią Kępno. W spotkaniu tym obaj trenerzy mieli okazję sprawdzić swoich nowych zawodników. I tak w barwach Centry na boisku zaprezentowało się dwudziestu piłkarzy. Mimo że piłkarze są w okresie ciężkich treningów, to spisywali się oni całkiem dobrze. Mecz był ciekawym widowiskiem i obfitował w wiele ciekawych sytuacji i akcji podbramkowych. Ostrowianie pokonali rywali 3:1.

Kilka godzin później Ostrovia zmierzyła się z Pogonią Nowe Skalmierzyce. I w tym meczu emocji również nie brakowało. W pierwszej części spotkania trener Piotr Konstanciak postawił na zawodników z rundy jesiennej. Między 10. i 11. minutą piłkę do siatki rywali kierowali: Tomasz Kempiński i Michał Giecz. Przy akcjach futbolówki z lewej strony boiska dorzucali: Sebastian Sobczak i Marek Szymanowski. Po zmianie stron w  ostrowskiej drużynie zaprezentowali się trzej testowani gracze. Między słupkami stanął Mateusz Wronecki (Astra Krotoszyn, 18 lat). W ofensywie zobaczyliśmy Patryka Adamskiego (Huragan Szczury, 19 lat) oraz Aleksandra Majerza (KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie, 19 lat). Ten ostatni dwukrotnie próbował zaskoczyć golkipera Pogoni. Wynik spotkania w 78. minucie ustalił Michał Janoś. Już dziś w Jarocinie zespół Ostrovii 1909 rozegra sparing z rezerwami Zagłębia Lubin.

 

 

LKS Centra Ostrów Wielkopolski – Polonia Kępno 3 – 1

Centra:  Strączkowski, Płokarz i Skrzypczak.

Centra rozpoczęła spotkanie w następującym składzie: Żółtek, Wandzel, Piróg, Adamiak, Sowiński, Michalski, Garbarek, Ponitka, Pacyński, M. Kucharski, Kuczyński.

Na boisku zaprezentowali się też: Anioł, Ćwiek, Strączkowski, Skrzypczak, Płokarz, Sz. Kucharski, Lewandowski, Józefiak i Rodin.

 

Ostrovia 1909 – Pogoń N.S. 3:1 (2:0)

Bramki:

 

Tomasz Kempiński (10’), Michał Giecz (11’), Michał Janoś (78’)

 

 

 

I połowa:

Peksa, – Wachowiak, Jędrzejak, Błaszczyk, Sobczak, Perz, Rusek,  Michalski,, Szymanowski,  Giecz, Kempiński.

II połowa:

Wronecki –  Jędrzejak, Wachowiak, Błaszczyk (65’ Rusek), Krawczyk, Kaczmarek, Sipurzyński, Kucharski, Janoś, Majerz, Adamski.

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie