Kubły na śmieci do wymiany

– Przy ulicy Waryńskiego na środku ścieżki rowerowej stoi betonowy kubeł na śmieci – alarmuje nasz czytelnik. Ze sprawą zwróciliśmy się do drogowców.

kub

Przy ulicy Waryńskiego, niedaleko gimnazjum, na ścieżce rowerowej stoi kubeł na śmieci. – Kubeł trudno przesunąć, bo jest betonowy, a to, że znalazł się na ścieżce, przeszkadza rowerzystom – zauważa nasz czytelnik.

Ze sprawą zwróciliśmy się do Miejskiego Zarządu Dróg w Ostrowie Wielkopolskim. – Kubeł przestawimy – zapewnił nas dyrektor MZD Marcin Wieruchowski. – Generalnie jednak powoli wycofujemy betonowe kosz na śmieci ze względu na to, że są właśnie przestawiane lub przewracane. Teraz będziemy stawiać w Ostrowie kubły metalowe, montowane na stałe. Kolejne takie mamy już zamówione – dodaje Marcin Wieruchowski. (hol)

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie