Lewica stawia na Klimek

Jest kolejny chętny do fotela prezydenta miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Beata Klimek, radna miejska, przewodnicząca Klubu Porozumienie Społeczne Lewica, potwierdziła oficjalnie, że będzie się ubiegać o to stanowisko. Może przy tym liczyć na poparcie Sojuszu Lewicy Demokratycznej, choć  najprawdopodobniej nie będzie kandydatką partii.

 

sld_lewica_2

Podobnie, jak w przypadku Andrzeja Dery, trudno mówić o zaskoczeniu przy ogłoszeniu kandydowania na funkcję prezydenta miasta przez Beatkę Klimek. Radna lewicy przygotowywała się do tego już od dawna, teraz potwierdziła tylko to, o czym mówiło się dotąd nieoficjalnie.

W sobotę 1 marca w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się Konwencja Powiatowa SLD. Uczestniczyli w niej między innymi: poseł Leszek Aleksandrzak- wiceprzewodniczący Rady Krajowej SLD, radni Sejmiku Województwa Wielkopolskiego: Seweryn Kaczmarek oraz Andrzej Mroziński oraz radni powiatowi i miejscy z Klubu Porozumienie Społeczne Lewica. Beata Klimek, przewodnicząca Klubu Porozumienie Społeczne Lewica w Radzie Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego, otrzymała oficjalne poparcie Sojuszu Lewicy Demokratycznej, choć  najprawdopodobniej nie będzie kandydatką SLD. Wszystko wskazuje, że B. Klimek będzie startować , jako kandydatka bezpartyjna, choć dla nikogo nie jest tajemnicą, że jej główne polityczne zaplecze, to właśnie ostrowska lewica. (…)

WIĘCEJ W PONIEDZIAŁKOWEJ GAZECIE OSTROWSKIEJ 

Jedna Odpowiedz to "Lewica stawia na Klimek"

  1. Jan Kowalski pisze:

    Ta pani pomyliła ligę, w której chce grać. Z amatorskiej B-klasy nie przechodzi się ot tak do … może nie I ligi, ale nawet II nie wypada

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie