Magia świąt w Raszkowie

 „Raszkowska Gwiazdorynka” uświetniła przedświąteczny czas w Raszkowie. Coroczne przedświąteczne spotkanie mieszkańców gminy i miasta na Rynku spotkał się tradycyjnie z dużym zainteresowaniem publiczności.

 r3

W niedzielę, 10 grudnia, na raszkowskiej scenie pojawiły się grupy z przedszkola SMERFY pod kierunkiem Doroty Cicharskiej i Małgorzaty Przybył. Ze specjalnym programem wystąpiły także dwie grupy – młodsza i starsza zespołu wokalnego TREMA, które na co dzień ćwiczą w raszkowskim ośrodku kultury pod okiem Natalii Wróbel – Michaś.

Artystyczne występy najmłodszych zakończył debiutujący na zimowej imprezie chórek „Dzieci lubią śpiewać” prowadzony przez Alinę Stefańską przy Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Raszkowie.

Nie zabrakło też samego Świętego Mikołaja, którego sanie ciągnął renifer Rudolf. Świąteczna parada wprowadziła gościa z dalekiej Laponii na scenę. Jego przybycie zakończyło przedstawienie teatralne oraz konkursy z udziałem najmłodszych prowadzone przez Grupę Żywy Teatr.

Tradycyjnie „Gwiazdorynkę” zakończyły świąteczne życzenia od Burmistrza Gminy i Miasta Raszków Jacka Bartczaka oraz pokaz sztucznych ogni.

Organizatorzy dziękują jednostkom OSP z Raszkowa i Bieganina oraz służbom porządkowym za pomoc i czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników imprezy. (jw)

Foto: Organizator 

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie