Medal dla dziewczyn z Baryczy

17 zespołów w sobotę i niedzielę rywalizowało w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Siatkówce Juniorek Młodszych. Zgodnie z oczekiwaniami złoto wywalczyły dziewczyny LKS Barycz Janków Przygodzki: duet Agnieszka Adamek i Kamila Płaczek. 

 

siatkowka

Gospodynie w finale pokonały rywalki z Piły – Weronikę Barabasz i Annę Stendel po dość jednostronnym pojedynku. Po meczu był niezwykle zadowolony z medalu trener zawodniczek Baryczy Albin Bednarczyk. W zawodach rywalizowały zespoły z Piły, Poznania, Wrześni, Środy oraz Słupcy. – Sam poziom zawodów był niezwykle wysoki. Dlatego też kibice byli świadkami wyrównanych pojedynków – mówił po turnieju Rafał Buchali, sędzia główny mistrzostw. Warto zaznaczyć, że mistrzostwa odbywały się na boiskach do siatkówki plażowej w Jankowie Przygodzkim.

(olo)

 

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie