Miedź poległa w Ostrowie

Zespołowo grający piłkarze KPR Ostrovii mogą wygrać z każdą drużyną w I lidze. A że tak jest mogliśmy się przekonać w starciu z czołową ekipą na pierwszoligowych parkietach. W środę w zaległym meczu  team Rojka pokonał faworyzowaną Siódemką Miedź Legnica 25:24.

 

IMG_6081

Ostrowianie nie wygrali od czerech meczów i w środę w starciu z zespołem  Miedzi Legnica również nikt nie dawał im większych szans.  A jednak zawodnicy Witolda Rojka  pokazali że potrafią wygrywać z najlepszymi ale muszą grać zespołowo. – To prawda, kiedy tworzymy prawdziwy kolektyw to możemy wygrać z każdym rywalem. A dziś moim zdaniem rozegraliśmy najlepszy mecz w tym sezonie – mówił Filip Tarko, bramkarz Ostrovii, który w drugiej połowie rozgrywał świetne spotkanie.

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – Siódemka Miedź Legnica 25:24 (14:16)

Ostrovia: Adamczyk, Tarko – Tomczak 6/1, Dutkiewicz 6/1, Bielec 3, Kierzek 2, Galewski 2, Bałwas 2, Staniek 2, Klara 2, Jazurel, Śliwiński, Czerwiński.

Karne: 3/4      Kary: 6 minut

Miedź: Mazur, Matkowski – Suszkiewicz 9, Czuwara 3, Kozłowski 3/1, Płaczek 3, Makowiejew 3, Wastaj 2, Piwko 1, Wita, Będzikowski, Skiba.

Karne: 1/2   Kary: 8 minut

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie