Międzynarodowe spotkanie twórców

Ponad 30 twórców z Polski i zagranicy wzięło udział w czwartym Międzynarodowym Plenerze Malarsko-Rzeźbiarskim ,,Plenerowy Wymiar Sztuki” w Antoninie. Efekty ich pracy można od kilku dni oglądać w ostrowskim Forum Synagoga.  

30_plener_9

Plener trwał od 7 do 16 lipca. Wzięło w nim udział ponad 30 twórców z kraju – m.in. z Poznania, Wrocławia, Konina, Warszawy, Włocławka, Turku, Ciechocinka, Kalisza, a także z zagranicy – z Włoch, Francji i Ukrainy. Oczywiście była też silna reprezentacja plastyczna z Ostrowa Wielkopolskiego. Uczestnicy swoje prace tworzyli w Antoninie, w domkach na terenie tamtejszego ośrodka.

Wernisaż wystawy poplenerowej odbył się 16 lipca. Na ekspozycji zobaczymy kilkadziesiąt prac.

Organizatorem pleneru było Stowarzyszenie Galeria 33; przedsięwzięcie zostało dofinansowane przez Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz licznych sponsorów.

(hol)

Fot. organizator

Zobacz galerię zdjęć

 

Przeczytaj również

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie