„Mucha” zaprasza – kolejna wystawa zdolnego ostrowskiego artysty

Konrad „Mucha” Moszyński – utalentowany ostrowski grafik, zapraszam na kolejną wystawę swoich prac. Tym razem chodzi o prace wykonywane w technikach manualnych. Pod patronatem prasowym Gazety Ostrowskiej.

 

MANU—ALL - wydarzenie fb

Do tego właśnie odnosić się tytuł wystawy. MANU-ALL to gra bowiem słów – manual, manualnie – związany z ręką, wykonywany ręcznie, oraz all (z angielskiego wszystko).

 – Każdy pomysł, idea czy projekt bierze swój początek od szkicu, tj. formy ręcznego zapisu myśli, niekiedy skrótowego i syntetycznego, innym razem zaś przybiera formę ostateczną, będącą finalną wersją twórczego wyrazu. W dzisiejszym świecie zdominowanym przez cyfrowe technologie rysunek oraz jego składowe jak kompozycja, forma, plama, linia czy kolor nadal pełnią istotną rolę w procesie twórczym każdego artysty, również w grafice, którą zajmuję się na co dzień.

Szkic, rysunek jest formą wstępną do praktycznie każdego projektu, czy to okładki płyty, plakatu, logotypu, kroju pisma jak i wszystkich innych form – mówi artysta.

 Konrad „Mucha” Moszyński to artysta, projektant grafiki użytkowej, graficiarz w jednej osobie. Absolwent poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego (wcześniej ASP). W 2014 roku obronił dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Animacji prof. Jacka Adamczaka wraz z aneksem powstałym w Pracowni Wydawnictw prof. Mirosława Pawłowskiego. Członek STGU (Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej).

Od 2012 roku projektant w labelu muzycznym Osterdam Records. Od 4 lat prowadzi własne studio projektowe muchaDSGN, gdzie realizuje kreacje artystyczne dla klientów z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, jak i z dalszych zakątków świata m.in. z: USA, Hong Kongu czy Tajlandii.

Na co dzień zajmuje się przede wszystkim kreowaniem wizerunku marek, projektowaniem logotypów, krojów pism, okładek płyt, opakowań, publikacji, wydawnictw, tekstyliów, szyldów, aranżowaniem wnętrz, tworzeniem murali oraz wszelkich innych form wizualnych, w tym teledysków i animacji.

W 2016 roku uhonorowany tytułem Osobowości Ostrowskiej Kultury.

Nominowany do nagrody YACH FILM (26. Festiwal Polskich Wideoklipów) w kategorii Animacja za teledysk zespołu Big Cyc – Viva! San Escobar. Pięciokrotnie wyróżniony przez prestiżowy portal branży kreatywnej Behance. Laureat wielu konkursów i wystaw m.in. : Drugiej Ogólnopolskiej Wystawy Znaków Graficznych, 30/30 Konkurs na najlepszą okładkę płytową 2015, Cover awArts | Najlepsze polskie okładki płyt 2015 i 2017.

Podczas zbliżających się MajOSTaszków oficjalną premierę będzie miało jego kolejne przedsięwzięcie artystyczne, w którym ma duży udział. Na razie jednak temat jest owiany tajemnicą, żeby nie zespsuć niespodzianki, ale z pewnością do niego jeszcze wrócimy.

Wernisaż wystawy odbędzie się 10 maja, o godzinie 190. W klubie Stara Przepompownia.

Więcej na: http://www.muchadsgn.com/

https://www.facebook.com/muchadsgn/

Patronat medialny: Radio Eska, Telewizja Proart, wlkp24.info, Infostrow, Tuba Ostrowa, CoTuCoTam, Gazeta Ostrowska.

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie