Najlepsi w sztafetach

W minionym tygodniu na ostrowskich Piaskach-Szczygliczce odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Ponownie swoją siłę pokazała reprezentacja SP Raszków.

s3

Team trenowany przez Justynę i Adama Dutkowskich zdobył kilka medali. Każdy z zawodników w sztafecie biegał dystans około jednego kilometra. W mistrzostwach wystartowało 12 szkół. Uczniowie SP Raszków spisali się znakomicie, wygrywając te mistrzostwa, pokonując następną sztafetę o około 1 minutę 30 sekund. Warto zaznaczyć, że reprezentanci SP Raszków, od momentu powstania powiatów w 1998 roku aż 14 razy wygrywali te mistrzostwa, a tylko 3 razy zajęli 2. miejsca.

Uczniowie SP Raszków, wygrywając Mistrzostwa Powiatu, awansowali do Finału Mistrzostw Wielkopolski Szkół, który odbędzie się w Poznaniu 17.10.2014 r.

Przeczytaj również

Najlepsi w sztafetach

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie