Nauczyciele nagrodzeni

Nauczyciele ze szkół i placówek oświatowych, podlegających pod powiat ostrowski, nagrodzeni. Tegoroczny Powiatowy Dzień Edukacji został połączony z oficjalnym otwarciem Młodzieżowego Domu Kultury.

edukacja_1

Tegoroczny Powiatowy Dzień Edukacji odbył się w poniedziałek, 20 października, i został połączony z oficjalnym otwarciem Młodzieżowego Domu Kultury w nowej siedzibie przy ul. Wolności. Całość rozpoczął więc wspólny występ grup MDK i nauczycieli z placówki. Po nim – już w części „edukacyjnej” – nauczycielom szkół i placówek oświatowych podlegających pod powiat ostrowski wręczono nagrody. Starosta Paweł Rajski wręczył tego dnia nagrody I i II stopnia, natomiast medale Komisji Edukacji Narodowej wręczał dyrektor Kuratorium Oświaty – delegatura w Kaliszu Aleksander Ziobro. – W naszych szkołach uczy się wiele osób spoza powiatu ostrowskiego, a to dlatego, że wy – nauczyciele uczycie na dobrym poziomie, życzę więc wam, byście ze swoimi uczniami przeżywali same piękne dni – mówił starosta Paweł Rajski.

RELACJA W ŚRODOWYM WYDANIU „GAZETY OSTROWSKIEJ”

Przeczytaj również

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie