Nie opuszczą Ostrovii

A jednak mimo wielu spekulacji najlepsi strzelcy KPR Ostrovia zostają w ostrowskim klubie na kolejny sezon. Tym samym nie dojdzie do przenosin Jakuba Tomczaka oraz Arkadiusza Galewskiego do Kalisza. Niestety, z Ostrovii do Kalisza odejdzie natomiast Michał Bałwas.

 

galewski

Jak podkreśla prezes KPR Ostrovia Marek Śliwiński, dużych zmian kadrowych w KPR Ostrovia nie będzie. – Obawialiśmy się, że nasi czołowi zawodnicy przejdą do kaliskiego zespołu, który w przyszłym sezonie ma walczyć o awans do ekstraklasy. Bo takie słuchy do nas docierają – mówi Marek Śliwiński, prezes Ostrovi. Z kolei pewnym jest również to, że dojdzie do zmiany trener. Wprawdzie obecnie zarząd klubu nie ujawnia jeszcze nazwiska nowego szkoleniowca, ale wiadomo, że będzie to trener z zewnątrz.

 

Szerzej w środowej Gazecie Ostrowskiej

 

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie