Nie żyje Krzysztof Bochen

Smutna wiadomość dotarła do nas z gminy Sosnie, gdzie zmarł wieloletni wójt, Krzysztof Bochen. Miał 56 lat.

Bochen_1-640x426

Krzysztof Bochen był trzykrotnie wójtem gminy Sośnie. W tym roku wygrał w pierwszej turze zdobywając niemal 75-procentowe poparcie.

Wójt startował z własnego komitetu KWW Przyjazny Urząd, Przyjazna Gmina.  Tak komentował dla „Gazety Ostrowskiej” wyniki tegorocznych wyborów.

– Cieszę się z wyniku, który jest odzwierciedleniem tego, co udało się w gminie w ostatnich czterech latach zrobić. Wykonaliśmy wiele inwestycji z udziałem środków unijnych – nasza gmina przecież zajęła trzecie miejsce w województwie wielkopolskim w kategorii gmin wiejskich pod względem wykorzystania środków unijnych z PROW. Śmiało mogę więc powiedzieć, że miniona kadencja była najbardziej owocną od 1990 roku pod względem inwestycyjnym – komentował w poniedziałek wynik wyborów stary- nowy wójt Krzysztof Bochen.

Krzysztof Bochen zmarł po krótkiej, intensywnej chorobie. Miał 56 lat.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie