Niespodziewany szósty kandydat

O tym mówiło się już od jakiegoś czasu w kuluarach, ale teraz zapowiedzi stały się faktem. Marian Herwich – były wojskowy, działacz osiedlowy  i radny miejski, zarejestrował się jako kolejny, szósty już kandydat na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

Herwich

Herwich ma 67 lat –jest emerytowanym Pułkownikiem Wojska Polskiego, absolwentem Akademii Sztabu Generalnego. Jest od wielu już lat działaczem  osiedlowym, a także Przewodniczącym Rady Osiedla „Wenecja”. Członek Rady Miejskiej, w której początkowo współpracował  z lewicą , później funkcjonował  jako radny niezrzeszony. Startuje z KWW Ostrowskie Forum Niezależnych, którego jest założycielem.

Jego komitet wystawia 15 radnych do Rady Miasta Ostrowa Wlkp. To głównie osiedlowi działacze, kilku byłych policjantów, literat, urzędnicy uzupełnieni przez renegata z klubu radnych PO, Adama Wasielę.

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie