Orkiestra grała, gra i grać będzie!

Za chwilę wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Ostrowie, tak jak w całej Polsce, kwestować i razem się bawić będziemy już w niedzielę, 14 stycznia.

01_wosp

 

W Ostrowie sztab miejski jak co roku zawiązał się w Ostrowskim Centrum Kultury. W niedzielę, 14 stycznia, Orkiestra zagra w jego ramach w: Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu/Terenowy Oddział w Ostrowie Wielkopolskim, na Piaskach i na Małej oraz Dużej Scenie OCK. W pierwszy miejscu w godz. od 8 do 12 przy ul. Limanowskiego 20-22 będzie się odbywała akcja oddawania krwi, na Piaskach o godz. 12 odbędzie się 2. Bieg ,,Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie” oraz tradycyjna kąpiel Ostrowskiego Klubu Morsów, a także prezentacja pojazdów i sprzętu Ochotniczej Straży Pożarnej.

Na Małej Scenie OCK w godz. od 14 do 19 zaplanowano animacje dla najmłodszych.  Duża Scena będzie ,,oblężona” od godz. 14. Wystąpią na niej ze swoimi programami uczestnicy zajęć w: Młodzieżowym Domu Kultury, Dance Academy, Studia Wokalnego OCK, Lilla House, Art School i Studia Tańca System, True School. Główna licytacja zaplanowana jest na godz. 19.25-19.55. Licytacje prowadzone będą również w przerwach między wykonawcami. Na finał w Ostrowie zagrają – na Małej Scenie OCK – dwie formacje: Kaphryzmath oraz Titanium. Ponadto będą się odbywać inne działania – m.in. pokazy ratownictwa medycznego, zostaną też zorganizowane: VII edycja turnieju piłki nożnej halowej Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej dla WOŚP w Szkole Podstawowej nr 7 i Zumba Marika dla WOŚP w Klubie Stara Przepompownia.

Te atrakcje już 14 stycznia. Natomiast 15 grudnia odbyła się impreza zamknięta w Zespole Szkół Specjalnych, który co roku dołącza do akcji WOŚP. (hol)

 

 

Przeczytaj również

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie