Ostrów dla Darcego

W czasie Finału Speedway European Championships, w dniu 19 września 2015 roku na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim będzie prowadzona akcja wsparcia dla kontuzjowanego Darcego Warda. Australijski zawodnik przebywa obecnie w szpitalu w Wielkiej Brytanii i koszt leczenia oraz rehabilitacji przekracza jego możliwości finansowe.

darcy

Przed (już od godziny 15.00) i po zawodach będzie można kupić specjalną koszulkę DW#43 dedykowaną kontuzjowanemu zawodnikowi i przekazać dodatkową kwotę na rzecz Darcego. Podczas zawodów osoby w fioletowych koszulkach DW#43 oznaczone specjalnymi identyfikatorami będą zbierały na trybunach do puszek również datki. Na stadionie zostanie wyłożona flaga o wymiarach 5×5 metrów na której kibice przybywający na finał SEC będą mogli się podpisać i złożyć swoje życzenia Darcemu Wardowi, gdyż flaga po zapełnieniu podpisami trafi do kontuzjowanego zawodnika. W ramach akcji zebrano już kilkadziesiąt tysięcy złotych, a akcję wsparli oprócz zawodników (Woffinden, Hancock) również muzycy – Kev Fox, Grupa MoCarta itd.

Koszulki wspierające zawodnika można także zamawiać poprzez stronę: www.getwelldarcy.com. Stała strona na facebook poświęcona akcji: https://www.facebook.com/getwelldarcy. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z koordynatorem akcji: Marcin Kurzawski: tel. kom. 506 160 202. (jw.)

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie