Pędzle w ruch w Komedzie!

Dzisiaj i jutro ostatnie seanse ,,na starym”. W piątek w kinie Komeda rozpoczyna się wielkie malowanie. Przerwa zaplanowana jest na 2-3 tygodnie.

 Kino Komeda

O planowanym remoncie kina już pisaliśmy. Przypomnijmy jednak pokrótce. Remont potrwa minimum dwa tygodnie, a ruszy 8 grudnia. – Na ten cel udało nam się pozyskać 40 tysięcy z Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej, a my z własnych środków dołożymy 45 tysięcy złotych. Za tę kwotę zostanie pomalowana sala projekcyjna. To może wydawać się dużo, ale należy wziąć pod uwagę, że w sali zostanie pomalowanych 1300 metrów kwadratowych powierzchni, trzeba będzie użyć rusztowań, prace będą się odbywać na wysokościach, a na czas malowania będą zdemontowane fotele – wyjaśnia dyrektor Ostrowskiego Centrum Kultury Sebastian Górski.

Ostatnie seanse ,,na starym” zaplanowano na dzisiaj i jutro. Co zobaczymy przez te dwa dni. Animację dla młodych widzów – ,,Coco”, film fantasy ,,Thor:Ragnarok” oraz jeden obraz w ramach DKF – thriller ,,Lobster”. Remont rozpocznie się 8 grudnia, w związku z tym kino nie zagra premierowo ,,Gwiezdnych wojen”. Obraz ten będzie można zobaczyć już w odświeżonych wnętrzach ostrowskiego iluzjonu. (hol)

Przeczytaj również

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie