PILNE ! Klub odpowiada spółce w sprawie wzajemnych rozliczeń

 Na środowe oświadczenie spółki BM Slam jeszcze tego samego dnia odpowiedziała druga strona –  czyli KS Stal.

Stal Ostrów logo

„Oświadczenie z 6 grudnia traktujemy jako twardy wstęp do negocjacji i element nacisku poprzez media oraz opinię publiczną. Taki scenariusz przewidywaliśmy już dawno” – przekonuje klub.

 KS Stal podkreślił, że jedynym warunkiem wstępnym postawionym przed przystąpieniem do negocjacji było i jest nadal wystawienie przez BM SLAM faktury do transakcji dzierżawy hali, która miała miejsce w 2015 roku.

„Brak faktury, o którą upominaliśmy się przez ponad dwa lata, wyrządził KS Stal szkodę, polegającą na braku zwrotu podatku VAT. Zarówno Urząd Skarbowy w Ostrowie jak i Izba Skarbowa w Poznaniu wypowiedziały się jednoznacznie w tej sprawie, nakazując spółce BM SLAM takie rozliczenie tej transakcji. Spółka BM SLAM do tej pory takiej faktury nam nie przekazała – twierdzi KS Stal, który zapewnia, że chce rozbudowy hali, jednak nie ze szkodą dla klubu. 

Jutro, czyli w czwartek 7 grudnia, ma dojść do kolejnej rundy negocjacji w tej sprawie. Do tematu wrócimy. (jw)

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie