Pobiegli w Sieroszewicach

To już tradycja, że w gminie Sieroszewice co roku spotykają się biegacze amatorzy, którzy walczą na dystansie 10 kilometrów. Nie inaczej było i tym razem.  W sobotę, 20 września, na tamtejszym stadionie odbył się VI Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice.

 

21

 

Otwarcia imprezy dokonał wójt Czesław Berkowski, który powitał uczestników, opiekunów, rodziców oraz kibiców i życzył wszystkim uczniom powodzenia. Punktualnie o godz. 13.30 wystartowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Najmłodsi z klas I biegli 200 m, dzieci z klas II musiały pokonać dystans 400 m, dzieci z klas III-IV biegły 600 m, uczniowie klas V-VI przebiegli 800 m, dziewczęta z gimnazjów rywalizowały w biegu na 1000 m, a chłopcy pobiegli 1200 m. W biegach wzięło udział 235 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Sędzią głównym był Bogumił Walerian, a pomagali mu nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół z terenu gminy Sieroszewice.

 

 

Szerzej w jutrzejszej Gazecie Ostrowskiej

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie