Pomoc prawna za darmo

Już 22 września 2014r. mieszkańcy Powiatu Ostrowskiego będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad prawnych radców prawnych i aplikantów radcowskich. Zapraszamy do Starostwa Powiatowego w godzinach od 8:00 do 15:00.

radcy
Okręgowa Izby Radców Prawnych w Poznaniu organizuje w dniach od 22 do 27 września 2014 roku kolejną edycję ogólnopolskiej akcji pn.: „Niebieski Parasol”, polegającej na świadczeniu na rzecz obywateli nieodpłatnych porad prawnych przez radców prawnych i aplikantów radcowskich.
Celem tej akcji jest wyjście naprzeciw zapotrzebowaniu społecznemu na uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej w trudnych sytuacjach życiowych a przy okazji podnoszenie świadomości prawnej obywateli. Przedsięwzięcie objęte jest Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
W akcję „Niebieski parasol” włączył się Powiat Ostrowski udostępniając biuro, do którego mogą się zgłaszać mieszkańcy. Dzień bezpłatnych porad odbędzie się w poniedziałek, 22 września 2014r.w godzinach od 8:00 do 15:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim – pokój nr 10 na parterze.
Radcy prawni odpowiedzą na pytania dotyczące różnych dziedzin prawa. Serdecznie zapraszamy.

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie