Ponownie ruszamy

Już po raz piętnasty  rozpoczynamy  plebiscyt na „Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Południowej Wielkopolski w 2014 roku”.  Tradycyjnie już organizatorami jubileuszowego wydania plebiscytu są jego pomysłodawcy „Gazeta Ostrowska” oraz Telewizja Kablowa „Proart”.  Zapraszamy wszystkich do wypełniania kuponów.

 

 

SONY DSC

 

Plebiscyt gazety i telewizji to najbardziej prestiżowa tego typu impreza  w Południowej Wielkopolsce. Jest już ona  organizowana po raz czternasty  bez przerwy.  A z roku na rok przybywa nam większa rzesza glosujących. Dodatkowo wszyscy sportowcy działacze oraz trenerzy zawsze w superlatywach wypowiadają się tym plebiscycie.  – Miałem okazję w swojej długiej sportowej przygodzie brać udział w wielu plebiscytach. Jednak ten który organizuje Gazeta Ostrowska i telewizja Proart przebuja wszystkie w których brałem udział –  mówi Mariusz Kwiecień, wiceprezes TP Ostrovia 1909.

Co  ciekawe przez lata plebiscyt ewaluował i się rozwijał. – To już sporo czasu. Dopiero nie dawano uświadomiłem sobie, że teraz organizujemy plebiscyt po raz trzynasty.   Początki nie były łatwe, ale stopniowo nasza impreza się rozwijała i nadal to robi. Mam nadzieję, że ta trzynastka tym razem będzie szczęśliwa dla sportowców, trenerów czy działaczy  – mówi Sławomir Majusiak, prezes Gazety Ostrowskiej.

Dwa etapy

Tak jak w latach poprzednich i tym razem konkurs będzie miał dwuetapowy przebieg. Rok mrocznie   w gronie nominowanych znajduje się znacznie więcej działaczy, trenerów oraz sportowców.  Dodatkowo aż do końca pierwszego etapu będzie można zgłaszać swoich kandydatów.  –  W ten sposób chcieliśmy spełnić oczekiwania kibiców sportowych i nie tylko. Po prostu każdy będzie miał teraz większy wybór. Także i środowisko sportowe będzie jeszcze bardziej wyróżnione. Poza tym praktycznie do polowy stycznia można zgłaszać swoich kandydatów  – mówił Bartosz Karasiński, dziennikarz telewizji „Proart”.

Terminy glosowanie

Do 18 stycznia będzie trwał pierwszy etap plebiscytu. Wówczas to kibice wytypują dziesięciu najlepszych sportowców oraz po trzech działaczy i trenerów, którzy znajdą się w wielkim finale.

To właśnie z tego grona w drugim etapie konkursu, który będzie trwał do końca  5 lutego.   Kto zostanie wybrany tym razem – o tym zdecydują kibice. A  że mają oni zawsze swoich faworytów to można się spodziewać sporym zainteresowaniem.

 

Rozstrzygnięcie XV Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Południowej Wielkopolski nastąpi w trakcie tradycyjnego, dziewiętnastego już Balu Centry, który w tym roku odbędzie się w sobotę,  7 lutego. Organizatorzy, działacze ostrowskiej Centry, jak co roku przygotowują wiele atrakcji w trakcie tego balu.

 

Lista sportowców, działaczy oraz trenerów wraz z kuponem w środowym wydaniu Gazety Ostrowskiej

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie