Prezentujemy nominowanych w kategorii: MŁODY TALENT ROKU 2015

Nominowani w kategorii: MŁODY TALENT ROKU

1. Maciej Bąk

MT - Maciej Bąk

Uczeń IV Liceum Ogólnokształcącego im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim oraz piątej klasy II stopnia Zespołu Szkol Muzycznych im. K. Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim w klasie fortepianu. Kompozytor, pianista, aranżer, uczestnik wielu wydarzeń kulturalnych na terenie miasta oraz poza jego granicami. Swoją przyszłość wiąże z nauczaniem przedmiotów ogólnomuzycznych.

 

2. Katarzyna Rynkowska

MT Kasia Rynkowska1

Miłośniczka sztuk wszelakich, szukająca wciąż nowych inspiracji oraz środków wyrazu. Słuchaczka Studia Wokalnego Ostrowskiego Centrum Kultury. Wielokrotnie była nagradzana w konkursach literackich. Młoda poetka przyczynia się do popularyzacji poezji w Internecie, prowadząc stronę poetycką. Zagrała akustyczny koncert podczas I edycji ostrowskiej Galerii Bezdomnej. W marcu 2015 roku wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami zaprezentowała swój autorski projekt ,,Trzeba mi wielkiej wody…” –  Koncert Piosenek Agnieszki Osieckiej. Latem 2015 roku była uczestniczką International Summer Jazz Academy w Krakowie pod kierownictwem Lory Szafran i Garry’ego Wittnera, co było okazją do muzycznej współpracy z artystami z wielu krajów Europy. Brała udział w wielu happeningach i działaniach artystycznych podczas międzynarodowego festiwalu ,,Noc Jazzu” w Krakowie.

 

3. Kuba Matuszczak

MT - Jakub Matuszczak@

Studiuje na kierunku Intermedia wydziału Komunikacji Multimedialnej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Pasjonat fotografii stereoskopowej. Specjalizuje się w tworzeniu tzw. GIF-ów – formuły pozwalającej tworzyć zapętlone animacje do Internetu. Swoje prace publikuje m. innymi na popularnym portalu Tumblr . Dzięki temu został zauważony przez znany nowojorski kolektyw Mr. Gif. Na płaszczyźnie komercyjnej największym dotychczasowym osiągnięciem była współpraca z Sony Music Entertainment , która zaowocowała stworzeniem gifów dla nowopowstałej platformy rozrywkowej na rynek amerykański – Astronauts Wanted. Jest już znany również w Polsce, gdzie na polskim portalu Róbmy Dobrze został wymieniony jako jeden z 15 najzdolniejszych artystów tworzących GIF-y w Polsce.

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie