Prezydent Beata Klimek o planach wobec BM Slam

Z komentarza Beaty Klimek dla Gazety Ostrowskiej wynikają jasne plany miasta wobec hali.

– Skoro, w pewnym momencie, stwierdziliśmy, że Miasto Ostrów Wielkopolski powinno mieć własną halę widowiskowo – sportową to z tego obowiązku wobec mieszkańców Ostrowa absolutnie zamierzam się wywiązać. Dlatego też, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jeszcze w kwietniu ogłosimy przetarg na budowę hali z prawdziwego zdarzenia przy ulicy Wojska Polskiego – podkreśla Beata Klimek. 

Prezydent miasta podkreśla, że hala to nie tylko koszykówka.

– Obiekt przy ulicy Kusocińskiego jest w prywatnych rękach – obiekty są prywatne, grunt jest prywatny i podjęta względem nich decyzja jest również prywatna. Miasto chce budować miejską halę widowiskowo sportową, która ma służyć wszystkim dyscyplinom sportu. Ma to być obiekt również dla kolejnych pokoleń ostrowian. Poza rozgrywkami sportowymi mają się tu także odbywać koncerty, wystawy i inne wydarzenia społeczne – przypomina Beata Klimek. 

Klimek oświadczenia oswiata@

 

 

Przeczytaj również

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie