Seniorzy byli w Warszawie

Kolejna grupa słuchaczy Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięła udział w bezpłatnej wycieczce do Warszawy. Pojechali oni tam na zaproszenie senatora RP Łukasza Mikołajczyka.

warszawa

Wycieczka ta była drugą z trzech w jakich wezmą udział słuchacze Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z okazji przypadającego w tym roku  jubileuszu 10 – lecia. – Organizacja wycieczki była możliwa dzięki mojej współpracy z wiceburmistrzem Margonina Łukaszem Malczewskim oraz Stowarzyszeniem Razem dla Studziec i Adolfowa – powiedział senator RP Łukasz Mikołajczyk.  Podczas pobytu w stolicy seniorzy najpierw odwiedzili Muzeum Narodowe. Następnie słuchacze OUTW udali się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie doskonale się bawili, wykonując m.in. wiele ciekawych doświadczeń. Podczas wizyty w stolicy nie zabrakło spotkania z senatorem Łukaszem Mikołajczykiem, z którym słuchacze spotkali się na ulicy Wiejskiej w  budynkach  polskiego parlamentu. Senator oprowadził swoich gości po budynkach Sejmu i Senatu oraz opowiedział o swojej pracy parlamentarnej. Podczas wycieczki do Warszawy nie mogło zabraknąć spaceru po Krakowskim Przedmieściu i Placu Zamkowym. Na kolejny taki wyjazd słuchacze Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wybiorą się we wrześniu.

 

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie