Śląskie „Bajery” dla seniorów w Gorzycach GALERIA FOTO

Dzień Seniora w Gorzycach Wielkich udał się doskonale. Nie mogło zabraknąć smacznego poczęstunku, dla licznie przybyłych gości wystąpił śląski zespół „Bajery”.

AAA_8767

Impreza odbyła się w pięknie wyremontowanej niedawno sali wiejskiej. Tym razem organizatorzy, czyli sołtys, rada sołecka, Stowarzyszenie Kreatywnych Gospodyń Wiejskich z Gorzyc Wielkich nietypowo potraktowali wieczór dla seniorów. Zamiast występów wnucząt zaserwowali im bowiem… klasyczną śląską biesiadę, pełną humoru i wspólnej zabawy. Zespół „Bajery” zaprezentował znane i lubiane śląskie przyśpiewki i wciągnął całą salę do wspólnej zabawy.
Wcześniej seniorzy odebrali okolicznościowe życzenia, między innymi od senatora Łukasza Mikołajczaka i wójta gminy Ostrów Wielkopolski, Piotra Kuroszczyka.
– Dziś seniorzy są zupełnie inni, niż jeszcze 10 lat temu. Są aktywni, uczęszczają na różne kursy, korzystają z rekreacji czy komputera. Staramy się w gminie dostarczyć im w gminie jak najwięcej możliwości do rozwijania swoich zainteresowań – mówił wójt Kuroszczyk. (jw)

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie