Smakowity festiwal

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Ostrowie Wielkopolskim. W kulinarną podróż dookoła świata zabiorą ostrowian food trucki z całej Polski.

 festiwal smakow

Festiwal Smaków Food Trucków to wydarzenie kulinarne, którego celem jest promowanie idei slow foodu – jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Wydarzenie odbywa się w wielu miastach północnej Polski, w tym dotychczas 9. edycji w Trójmieście, 4. edycje w Poznaniu i w Szczecinie, 3. edycje w Olsztynie, Toruniu czy Bydgoszczy. Festiwal cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a frekwencja sięga do 20 tys. uczestników.

Na gości czekać będą m.in. potrawy kuchni azjatyckiej, meksykańskiej, belgijskiej, amerykańskiej czy też włoskiej. Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzeniem na fanpage’u.

21-22 października wydarzenie po raz pierwszy trafi do Ostrowa Wielkopolskiego. W sobotę 21 października , na parkingu przed Galerią Ostrovia, można będzie smakować egzotyczne potrawy w godzinach 12:00 – 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Na gości czekać będą miejsca siedzące i muzyka.

Gazeta Ostrowska jest partnerem medialnym tego wydarzenia. Dla naszych Czytelników będziemy mieli konkursy, w których nagroda będą talony na jedzenie z food trucków. Szczegóły już wkrótce. (jw)

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie