Smerfy najlepsze w turnieju

Drużyna Smerfów, pokonując w finale po rzutach karnych ekipę Kolejarza, triumfowała w piątej edycji Halowego Turnieju Old Boys o Puchar Starosty Powiatu Ostrowskiego. Trzecie miejsce z kolei stało się udziałem zespołu Na Wspólnej, a na czwarte Parówki  forever Przygodzice.

 

 

IMG_8993

W dwudniowym turnieju zagrało 11 zespołów.  – Nie padł wprawdzie rekord, ale i tak mieliśmy sporo pracy. W sobotę i niedzielę rozgrywanych było sporo meczów – podkreślał Andrzej Kryjom, jeden z organizatorów turnieju. Co ciekawe, jedynym warunkiem gry w tym turnieju był wiek.  – Każdy  zawodnik musiał mieć skończone 35 lat – mówi dalej Andrzej Kryjom.

Finałowy pojedynek był momentami bardzo emocjonujący. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, ale rzuty karne lepiej wykonywali zawodnicy grający pod szyldem Smerfów. Tym samym okazały puchar za zwycięstwo mógł odebrać kapitan Smerfów Henryk Kucharski.

 

 

  1.  SMERFY
  2. KOLEJORZ GROSIK TEAM
  3.  NA WSPÓLNEJ

 

KRÓL STRZELCÓW –

Szczuraszek Marek (Kolejorz Grosik Team), Juskowiak Arkadiusz (Na Wspólnej)- 6 bramek

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Drobina Zbigniew (Smerfy)

NAJSTARSZY ZAWODNIK – Woźnica Kazimierz (Kolejorz Grosik Team)

(olo)

 

IMG_9007  IMG_9002 IMG_9001 IMG_9000 IMG_8998 IMG_8997 IMG_8996 IMG_8988

 

Zdjęcia pierwszej trójki zespołów w środowym wydaniu Gazety Ostrowskiej

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie