Stylowy festiwal

Już po raz piąty odbył się Ostrowski Festiwal Stylu i Urody. Uczestnicy mogli się zapoznać z kosmetykami różnych firm, ofertą salonów kosmetycznych czy fryzjerskich, a także zobaczyć kilka pokazów mody.

 45_festiwal_2

Festiwal Stylu i Urody, organizowany przez Zespół Szkół Usługowych, stał się już po raz piąty miejscem spotkań branży. Imprezę oficjalnie otwarli: dyrektor „Usługówki” Dariusz Kaczmarek i starosta Paweł Rajski. Zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się prezentacje kosmetyków, środków do stylizacji włosów i maszyn do szycia firmy. Atrakcją były pokazy kolekcji ślubnej i dziecięcej. Entuzjastyczne oklaski otrzymał występ modeli, w których role wcieliły się dzieci z dwóch ostrowskich przedszkoli. Organizatorzy przygotowali także pokazy mistrzów, w którym fryzjerzy zaprezentowali stylizacje: fryzury damskie wieczorowe, męskie, dziecięce – komunijne. Zwiedzający mieli okazję podziwiać pokazy fryzjerskie, barberskie, florystyczne ozdób ślubnych kwiaciarni oraz zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich.

– Uczestnictwo w cyklicznych festiwalach organizowanych w ZSU jest niepowtarzalną okazją do nawiązywania nowych kontaktów i prezentowania oferty potencjalnym klientom; to także wielka szansa, aby promować szkołę i szkolenie zawodowe w środowisku naszego regionu. Warto dodać, że kolejny raz wśród wystawców pokazywane były kolekcje absolwentów ZSU, którzy doskonale radzą sobie na rynku pracy – powiedział dyrektor szkoły Dariusz Kaczmarek.

Fot. Starostwo Powiatowe

 

Przeczytaj również

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie