Szkolna wystawa

,,Kolorowa 9″ – to tytuł nowej wystawy, otwartej w Galerii ,,Pędzelek” Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. Autorami prac są uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9.

 wystawa_1

6 czerwca w Galerii Twórczości Dzieci i Młodzieży ,,Pędzelek” ostrowskiego MDK-u miał miejsce kolejny wernisaż. Tym razem zaprezentowali się podopieczni Magdaleny Przegoń ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim. Na dużej, obejmującej ponad 100 prac wystawie swoje dzieła pokazali czwarto-, piąto- i szóstoklasiści, tym samym ustanawiając rekord ilości eksponowanych w ,,Pędzelku” prac.

Wernisaż zgromadził sporo młodych twórców. Na wszystkich czekała niespodzianka – premiera teatru cieni na motywach baśni braci Grimm ,,Domek w lesie” kółka teatralnego MDK, prowadzonego przez Iwonę Łęcką, oraz słodki poczęstunek. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał katalog wystawy. Wystawę zaaranżowali plastycy:Paulina Dobrzyńska i Jakub Godziszewski. (hol)

wystawa_2

Przeczytaj również

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie