Teraz ONI w Galerii 33

Już niebawem w Galerii 33 zostanie otwarta wystawa malarstwa absolwentów Studiów Podyplomowych Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Ekspozycję pt. ,,TerazMY ’17″ tworzyć będą prace 17 twórców.

 my_1

Nazwa wystawy ,,TerazMY ‚ 17″ nawiązuje do cyklicznie organizowanej przez wrocławską ASP wystawy ,,MY ‘…. Dyplomy ASP we Wrocławiu”. To prezentacja prac osób, które kończą uczelnię. Już niebawem i my w Ostrowie będziemy mogli zapoznać się z twórczością absolwentów z dwóch pracowni: prof. Leszka Mickosia i prof. ASP dr hab. Anny Marii Kram. W sumie wystawiać będzie się 17 artystów, a – co ciekawe – na ekspozycji znajdą się też prace ostrowianki, Iwony Trzcińskiej. Wernisaż wystawy zaplanowany jest na sobotę, 2 września, o godz. 17.33 w Galerii 33 przy ul. Wiosny Ludów. Wstęp wolny. (hol)

my_2

Przeczytaj również

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie