W sobotę „Alternatywy 33”

Prace 154 twórców z 19 krajów znajdą się na wystawie „Alternatywy 33”. Wernisaż tego międzynarodowego przeglądu już w sobotę, 9 grudnia. W Galerii 33 będzie można zobaczyć prace malarskie, rysunkowe, grafikę warsztatową, fotografię, grafikę komputerową oraz rzeźbę i ceramikę. 

49_alternatywy

Międzynarodowy Przegląd Sztuki „Alternatywy 33” to obecnie wydarzenie artystyczne o zasięgu międzynarodowym. Organizowane jest przez ostrowską Galerię 33 od 2012 roku. Wystawa odbywa się co roku, na początku grudnia, a skupia artystów z kraju oraz zaproszonych do udziału gości z zagranicy. Ideą jest prezentacja twórczych dokonań ludzi z pasją, wszelkich form artystycznego wyrazu, które zachwycają różnorodnością i sposobem postrzegania sztuki jako naocznego piękna tworzenia. To także okazja, by zobaczyć, co aktualnie dzieje się w sztukach plastycznych.

Na wystawie, której wernisaż odbędzie się 9 grudnia 2017 roku, tradycyjnie o godzinie 17.33, zaprezentowane zostaną prace 154 artystów z 19 krajów świata. Oczywiście najliczniejsza będzie reprezentacja Polski. Na trzech kondygnacjach Galerii 33 podziwiać będzie można prace malarskie, rysunkowe, grafikę warsztatową, fotografię, grafikę komputerową oraz rzeźbę i ceramikę.

 

Przeczytaj również

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie