We Wtórku kochają babcie i dziadków GALERIA FOTO

W wypełnionej po brzegi sali wiejskiej we Wtórku świętowano Dzień Babci i Dziadka. Oprócz smacznego poczęstunku nie zabrakło programu artystycznego w wykonaniu miejscowych dzieci, a także recitalu Katarzyny Zawady, która wystąpiła w repertuarze Anny German. Wszystko przygotowała Rada Sołecka z sołtysem Ryszardem Ryfą na czele.

 AAA_8483

Święto babci i dziadka we Wtórku jest przygotowywane już od kilku lat, zawsze z rozmachem. Jak podkreślał wójt gminy Piotr Kuroszczyk, wszystko jest tu zawsze bardzo dobrze przygotowane przez miejscową Radę Sołecką, z sołtysem Ryszardem Ryfą na czele.

Podczas imprezy specjalnie uhonorowano najstarszych uczestników spotkania. W tym roku byli to Sabina Marcinkiewicz i Alfons Bryjak, którzy otrzymali serdeczne życzenia zdrowia i bukiety pięknych kwiatów.

 Wcześniej, ponad 150 uczestników spotkania miało okazję do obejrzenia wzruszającego programu artystycznego przygotowanego przez miejscowe dzieci szkolne i przedszkolne.

Podczas spotkania dyrektor Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim kpt. Waldemar Zaremba odebrał podziękowania za pomoc swoich podopiecznych w pracach porządkowych na terenie gminy. Aresztanci między innymi porządkowali tereny zielone w obrębie kompleksu parkowego przy klasztorze w Sadowiu.

Na koniec wszyscy wysłuchali recitali utalentowanej wokalistki, Katarzyny Zawady, która wystąpiła w repertuarze Anny German. (jw)

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie