Wózek dla trojaczków

Jaś, Staś i Antoś  – czyli ostrowskie trojaczki  – odwiedzili z rodzicami Urząd Miejski.  Dzieci przyszły na świat w listopadzie ubiegłego roku w ostrowskim szpitalu. Chłopcy opuścili już szpital i osobiście pojawili się w urzędzie, by odebrać swój nowy pojazd – specjalny, potrójny wózek.


wózek

Foto: Ostrowskie trojaczki mają się dobrze. Fot.: UM Ostrów  

Najmłodsze ostrowskie trojaczki przyszły na świat w listopadzie ubiegłego roku w ostrowskim szpitalu. Jak mówią rodzice, wiadomość o tym, że urodzą im się trojaczki, przyjęli z niedowierzaniem, ale też obawą, czy podołają temu wyzwaniu. Potrójne szczęście to także potrójne wydatki, dlatego miasto postanowiło pomóc Państwu Sikorom, przekazując specjalny wózek wraz z wyposażeniem.

W imieniu samorządu prezent przekazała prezydent Beata Klimek.

– Życzę Wam, aby wasze dzieci były przede wszystkim zdrowe, szczęśliwe i kochane, a wtedy na pewno wszystko się uda. Miło mi też przekazać dla Państwa ten prezent w postaci wózka. Będzie on Państwu służył nie tylko do pierwszych spacerów, ale – dzięki wymiennym elementom – także w lecie już jako spacerówka. Wiemy, że przy potrójnym szczęściu są też potrójne wydatki, w związku z tym od naszego miasta przekazujemy ten prezent. Niech dobrze służy Wam i Waszym dzieciom. To dowód naszego uznania i szacunku dla trudu rodzicielstwa, który w Państwa przypadku jest szczególny – mówiła prezydent miasta. (jw)

 

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie