Wszystko Jest Poezją – dzień drugi i trzeci

Koncertem Darii Zawiałow z zespołem zakończyła się w  niedziele tegoroczne edycja festiwalu Wszystko Jest Poezją. Wcześniej, na małej scenie OCK, odbyło się bardzo ciekawe spotkanie z Piotrem Stelmachem – dziennikarzem muzycznym,  autorem książki o Grzegorzem Ciechowskim. Gościem specjalnym był Leszek Biolik – muzyk Republiki i przyjaciel Ciechowskiego.

 

Daria Zawiałow z zespołem, na zakończenie WJP

 

W piątek w sentymentalną podróż z piosenkami Marka Grechuty, Agnieszki Osieckiej, Grzegorza Turnaua, Jana Wołka, czy Kazika Staszewskiego zabrała publiczność ostrowskiej synagogi Marta Honzatko. Wcześniej rozstrzygnięto ogólnopolski konkurs poetyki Struna Orficka, który wygrała Barbara Zakrzewska z Ostrołęki, pokonując 143 pozostałych uczestników.

 Wydarzeniem dnia w sobotę miał być koncert zespołu Mikromusic. Choć frekwencja dopisała, to niestety delikatna, klimatyczna muzyka zespołu, znanego już z kilku nastrojowych przebojów, nie obroniła się w dużej sali. Scena brutalnie zweryfikowała niedostatki głosowe wokalistki, a kompletny brak dynamiki koncertu dopełnił reszty.

Na szczęście, zupełnie inaczej wyglądał koncert Darii Zawiałow,  na zakończenie festiwalu. 

CZYTAJ WIĘCEJ W  ŚRODOWEJ GAZECIE OSTROWSKIEJ

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie