Wysokie noty Malarczyka

Mimo wielkich emocji, Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Ostrowskiego nie przyniosło dużych zmian w zarządzie. Nowym prezesem został Paweł Kaczmarek, ale w zarządzie pozostanie nadal Tadeusz Malarczyk, do którego pracy niektórzy z członków mieli sporo zarzutów. Wieloletni prezes nadal ma jednak zaufanie większości członków Aeroklubu.

malarczyk lotnisko

Jeszcze w lutym podczas posiedzenia zarządu podjęto decyzję o odwołaniu Tadeusza Malarczyka z funkcji prezesa Aeroklubu Ostrowskiego. Ten krok uzasadniano utratą zaufania do szefa Aeroklubu. Sam zainteresowany nie chciał wówczas komentować zaistniałej sytuacji.

– W Aeroklubie powstała nieformalna grupa opozycji wobec Malarczyka, która zarzuciła mu niegospodarność. – Wydatki klubu wyniosły ponad 1 milion złotych, a przychody 800 tysięcy. Zatem gdzie jest to brakujące około 300 tysięcy złotych? – zastanawiał się jeden z członków aeroklubu, który chciał zachować anonimowość.

Szerzej już w środowym wydaniu Gazety Ostrowskiej

5 komentarzy to "Wysokie noty Malarczyka"

 1. Piotr Szafrański pisze:

  Aeroklub jest partnerem i członkiem wielu lokalnych działań/inicjatyw. Nie podawajcie dezorientujących i na dodatek anonimowych informacji, to szkodzi całej społeczności Ostrowa.

 2. Piotr Szafrański pisze:

  Cytowane (anonimowo!) zarzuty zostały uznane za bezpodstawne, miejmy nadzieję że były podnoszone w wyniku nierozumienia reguł księgowania w organizacji non-profit jaką jest AO a nie w wyniku złej woli

 3. Piotr Szafrański pisze:

  Społeczność Ostrowa powinna wiedzieć że Aeroklub dobrze gospodaruje swoimi środkami, utrzymuje i systematycznie rozbudowuje, z częściową pomocą ludzi i firm dobrej woli, infrastrukturę lotniska.

 4. Ola pisze:

  Też tak uważam – to jawnie działająca organizacja, korzystająca ze środków publicznych, więc wszystko powinno być jawne. A pan Malarczyk pokazał krytykantom, gdzie ich miejsce. Ktoś się chyba przelicz

 5. Jan Kowalski pisze:

  Tak: wszystko u was cacy, tylko pałacowy przewrót nie wyszedł, co ?

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie