Za mało koszy

– W parku Mickiewicza są nowe alejki, zlikwidowano natomiast część koszy na śmieci – zgłasza problem nasza czytelniczka. Miejski Zarząd Dróg rozpatrzy możliwość porozstawiania dodatkowych kubłów. 

interwencja

– Często spaceruję z psem po parku Mickiewicza. Niedawno wyremontowano tam alejki, wykoszono krzaki, ale przy okazji też zlikwidowano część kubłów na śmieci na tyłach parku. Pozostawiono natomiast tylko te od strony ulicy – zgłasza sprawę nasza czytelniczka. – Mniej koszy na śmieci jest też w parku 3 Maja – dodaje ostrowianka.

Ze sprawą zwróciliśmy się do Miejskiego Zarządu Dróg, który zarządza parkami. Jak wyjaśnia Marcin Wieruchowski, dyrektor MZD, do tej pory nie było uwag dotyczących małej liczby koszy na śmieci w parkach. – Kubły rozstawione są wzdłuż chodnika. Po interwencji jeszcze raz przyjrzymy się sytuacji i rozważymy możliwość porozstawiania większej liczby kubłów – zapewnia szef ostrowskich drogowców.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie