Zaadoptuj psa! Rusza nasza akcja

Te psy zgubiły się, zostały znalezione, wyrzucone lub odebrane wcześniejszym właścicielom, którzy źle je traktowali. Wszystkie czekają na dobrych ludzi, którzy będą chcieli je zaprosić na stałe do swojego do domu. ,,Zaadoptuj psa!” to nasza nowa akcja, w której będziemy zachęcać naszych Czytelników do przygarnięcia nowego przyjaciela na czterech łapach.  

LOGOdpdcopy large-1

Ratując jednego psa, nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa – to znane powiedzenie oddaje sens naszej akcji, organizowanej razem z Fundacją Pomocy Zwierzętom Bezdomnym i Porzuconym ,,Daj Psu Dom”. Na stronie internetowej ,,Gazety Ostrowskiej” będziemy zamieszczać zdjęcia i opisy psów, które można adoptować w podostrowskim Międzygminnym Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim oraz  Fundacji ,,Daj Psu Dom”; o psiakach do adopcji będziemy też informować w wydaniu papierowym ,,GO”. Dzisiaj zamieszczamy opisy siedmiu psów, które czekają na dobrych ludzi, chcących ich zaprosić do swojego domu. (hol)

 

Pluto (Fafik)

 

FAFIK

Pluto to około 2-letni spaniel znaleziony w Ostrowie na początku marca. Pies trafił pod opiekę Fundacji Daj Psu Dom, obecnie przebywa w domu tymczasowym. Pies jest pogodny i wesoły, energiczny. Jest łagodny, ale zdarza mu się czasami powarkiwać, co wynika z braku pewności siebie i jest do skorygowania bez większych problemów. Fafik będzie wydany zaszczepiony i wykastrowany. Zgadza się z innymi psami.

 

Vena

VENA

Vena trafiła do Fundacji Daj Psu Dom z interwencji – została odebrana właścicielowi, który trzymał ją od szczeniaka na łańcuchu i głodził. Vena została w Fundacji wyleczona i doprowadzona do dobrej formy fizycznej i psychicznej. Pomimo smutnej przeszłości, sunia ma wspaniały charakter, jest niesamowicie przyjazna, błyskawicznie nawiązuje kontakt z człowiekiem. Jest skoczna, zwinna, szybka, bardzo szybko się uczy. Wymaga dopracowania w chodzeniu na smyczy i utrzymywaniu czystości w domu. Vena będzie wierną i oddaną towarzyszką. Ma ok. 2 lat, zgadza się z innymi psami. Zostanie wydana po sterylizacji, z kompletem szczepień ochronnych.

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie