Zabawa w Łąkocinach – dopisała pogoda i frekwencja GALERIA FOTO

W niedzielę na festynie rodzinnym bawili się mieszkańcy Łąkocin. Pogoda i frekwencja dopisały, a organizatorzy, którymi była Rada Rodziców i Rada Sołecka, zadbali o szereg atrakcji.

 ŁĄKOCINY_1

 

 

Jak zwykle gorąco przyjęty został występ zespołu „Łąkocanie”, który tradycyjnie zaprezentował swój ludowy repertuar. Warto zaznaczyć, że niektórzy członkowie zespołu liczą sobie już ponad 80 lat, a zaangażowania i umiejętności mogą im pozazdrościć nawet o wiele młodsi.

Równie gorąco przyjmowane były występy dzieci z miejscowej szkoły oraz maluchów z przedszkola, które po występach mogły się do woli bawić na przykład na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach.

Furorę zrobiły także mamy młodych artystów. W starannie przygotowanych strojach zaprezentowały się we własnych interpretacjach najpiękniejszych polskich bajek. Nic dziwnego, że ich występy najgłośniej oklaskiwały dzieci. (jw)

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie