Zdemontowany parkomat

– Przy ulicy Kaliskiej jest zdemontowany parkomat. Jego brak to duże utrudnienie dla parkujących – zgłasza sprawę nasz czytelnik. Jak się okazuje, do urządzenia próbowano się włamać. Nowe zostanie zamontowane w ciągu dwóch tygodni.

parkomat

– Często dojeżdżam do Ostrowa i parkuję w rejonie ulicy Sądowej. Od dwóch tygodni parkomat przy ulicy Kaliskiej – na odcinku miedzy ulicami Sądową i Powstańców Wielkopolskich – jest zdemontowany. To duże utrudnienie. Dlaczego zdemontowano parkomat w tym miejscu? – pyta nasz czytelnik.

Ze sprawą zwróciliśmy się do Miejskiego Zarządu Dróg w Ostrowie Wielkopolskim. Jak wyjaśnia szef MZD Marcin Wieruchowski, do parkomatu była próba włamania. – Nie skradziono jednak pieniędzy, ponieważ parkomaty mają bardzo dobre zabezpieczenia. Policja prowadzi dochodzenie dotyczące ustalenia sprawcy włamania do parkomatu – mówi Marcin Wieruchowski. – Sprawca włamania uszkodził jednak obudowę urządzenia, dlatego została zamówiona nowa. W ciągu dwóch tygodni parkomat ponownie zostanie zamontowany – zapewnia szef ostrowskich drogowców. (hol)

Przeczytaj również

Zdemontowany parkomat

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie