Żużel wraca do Ostrowa

Tak można powiedzieć, wprawdzie nie są to zawody ligowe, ale już dziś na torze w Ostrowie Wielkopolskim rozegrane zostaną pierwsze w tym sezonie zawody. A będzie to Półfinał Krajowych Eliminacji do IMŚJ. Już dziś organizatorzy, czyli TŻ Ostrovia, zaprasza fanów na trybuny. Tym bardziej, że zawody mogą być bardzo ciekawe.

żużel

Jak zapewniają organizatorzy, na starcie pojawi się m.in. aktualny srebrny medalista IMŚJ i złoty DMŚJ Paweł Przedpełski. Oprócz niego o zwycięstwo powinni powalczyć: zdobywca ostatniego Łańcucha Herbowego Krystian Pieszczek czy zawodnicy Fogo Unii Leszno – Bartosz Smektała i Dominik Kubera. Na solidny wynik stać również Adriana Cyfera, który obok Bartosza Zmarzlika jest podstawowym juniorem swojego zespołu. W dobrej dyspozycji znajduje się także Mike Trzensiok, co potwierdził podczas inauguracji Nice PLŻ w Pile. Z kolei ostrowską drużynę reprezentował będzie Michał Kordas. Wychowanek Kolejarza Opole rozpoczął już treningi na ostrowskim owalu i będzie starał się sprawić niespodziankę.

Sama lista startowa zbliżona jest do tej obejmującej zawody finałowe o MIMP, stąd zapowiadają się nie lada emocje. Awans do finału uzyska najlepsza ósemka. Dziewiąty zawodnik będzie rezerwowym.

 

Lista startowa:

1. Michał Kordas (TŻ Ostrovia Ostrów)

2. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)

3. Dawid Wawrzyniak (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)

4. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)

5. Kamil Wieczorek (KS ROW Rybnik)

6. Dominik Kubera (Unia Leszno)

7. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław)

8. Bartosz Smektała (Unia Leszno)

9. Norbert Krakowiak (KS Get Well Toruń)

10. Hubert Łęgowik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)

11. Paweł Przedpełski (KS Get Well Toruń)

12. Oskar Polis (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)

13. Adrian Woźniak (Kolejarz Opole)

14. Arkadiusz Madej (Unia Tarnów)

15. Adrian Cyfer (MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów)

16. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz)

R1. Igor Kopeć-Sobczyński (KS Get Well Toruń)

R2. Michał Piosicki (Orzeł Łódź)

(olo)

Przeczytaj również

Zostaw komentarz


 
Zapisz komentarz
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Wpisy naruszające obowiązujące w tym zakresie prawo i dobre obyczaje będą bezwzględnie usuwane, a numery IP osób je publikujących trafią do bazy danych administratora.

Obejrzyj nasze stałe galerie